top 5czarne
Dane zebrane od naszych byłych i obecnych uczniów.

#5

WOLNA PRACOWNIA-DARMOWE ZAJĘCIA

Codziennie w godzinach pracy DOMINa, możesz całkowicie za darmo, spędzać czas kreatywnie w naszej pracowni,a do Twojej dyspozycji są zawsze służący pomocą asystenci. Nasza “drużyna” DOMINowa stara się stworzyć tzw. “Creativity Space”, aby każdy młody artysta natchnął się tutaj inspiracją i motywacją.
Dodatkowo w każdy piątek, prowadzimy darmowe zajęcia z malarstwa akwarelowego, które w ostatnim czasie przechodzi renesans twórczy.

#4

MOTYWUJĄCE WYDARZENIA I DODATKOWE WARSZTATY

Od początku naszej pracowni, organizujemy dwie duże wystawy semestralne, oraz od tego roku wprowadziliśmy cykl małych wernisaży, w klimatycznych miejscach trójmiasta. Są to znakomite okazje, aby młodzi artyści mogli wypromować się oraz zaczerpnąć motywacji.

#3

PROGRAM NAUCZANIA

Od momentu powstania DOMINa, a był to rok 1994. Staramy się cały czas rozwijać program nauczania, i dopasowywać do kolejnych pokoleń, i jak widać udaje nam się.

#2

NASI PROWADZĄCY

Najważniejszą cechą jaką mają reprezentować nasi asystenci, jest pasja do rysunku, która ma zmotywować do wytężonej pracy. Każdy z nich dysponuje doskonałym warsztatem oraz indywidualnym podejściem do kursantów.

#1

ATMOSFERA

Zdecydowany faworyt naszej ankiety. Staramy się, żeby każdy nasz kursant czuł się dobrze. Zapewniamy optymalne warunki do wytężonej pracy i inspiracji. Najlepszym opisem, będzie jeden z komentarzy: “DOM in – W dominie drugi dom